Лайтбокси (Lightbox)

 

Лайтбокс lightbox (світловий короб)

Лайтбокс lightbox (світловий короб) – світловий рекламний носій довільної форми, підсвічування якого здійснюється зсередини (люмінесцентними лампами або світлодіодними модулями).
Основні характеристики:
1. Лицьова частина (рекламне поле)
– Тканина.
– Акрил.
– Банер.
2. Борта (бічні частини) та тильна частина (задник)
– ПВХ.
– композит.
– Фанера, ДСП, ДВП.
4. Підсвічування
– Люмінісцентні лампи.
– Світлодіодні модулі.
Це найпопулярніший вид реклами, який використовується при оформленні фасадів будівлі, вітрин, а також у виробництві вивісок (екстер’єрних та інтер’єрних).
Завдяки яскравому, насиченому та контрастному кольору зображення. Лайтбокси вигідно виділяються серед інших видів зовнішньої реклами (банерів, наклейок, плакатів), а світлове підсвічування забезпечує в рази візуальне сприйняття та впізнаваність рекламованих брендів.

Лайтбокс lightbox (тканинний)

Лицьова (рекламне поле) частина лайтбоксу – тканина. Завдяки своїм світлорозсіюючим властивостям, яскравій та насиченій кольоропередачі тканину все частіше використовують як рекламний носій при виготовленні Лайтбокс lightbox (світловий короб). Зображення можна без особливих складнощів міняти на нове, а старе використовувати за потреби. Заміна зображення проста і проводитись без участі монтажників. Простота зберігання, і заміни зображення, невелика вага, яскрава і насичена передача кольорів, можливість використання попередніх сюжетів – робить цю продукцію однією з найперспективніших для застосування в рекламному ринку.

Лайтбокс lightbox (акриловий)

Лицьова (рекламне поле) частина лайтбоксу – акриловий пластик (з прямою УФ печаткою або плівкою з надрукованим зображенням). Одна з основних переваг акрилового лайтбоксу – рівномірне розсіювання світла по площі лайтбоксу.

Лайтбокс lightbox (банерний)

Лицьова (рекламне поле) частина лайтбоксу – банер backlit із прямим ультрафіолетовим друком. Основна перевага банерного лайтбоксу – яскрава насичена кольоропередача та висока зносостійкість до фізичних та ультрафіолетових впливів.